13 lutego 2018

O nas

Nasza firma ma niecodzienny charakter. Nie powstała ona bowiem w oparciu o analizę rynku, czy marketing lecz z czystej potrzeby serca, z chęci pomocy i troski o najbliższe nam osoby.

Impulsem do jej stworzenia byli bliscy naszemu sercu dwaj, mali chłopcy, borykający się z problemem autyzmu oraz moment w którym należało szukać metod ich leczenia poza zasięgiem medycyny konwencjonalnej. Trud i poświęcenie wielu osób zaangażowanych w to przedsięwzięcie przyniosły efekty, które przerosły nasze oczekiwania.

Dzisiaj wiemy, że terapia tlenem hiperbarycznym pomaga również w leczeniu innych schorzeń i dolegliwości. Jest to jedna z najbardziej skutecznych metod dostarczania tlenu do wszystkich komórek ciała. Obszary dotychczas niedotlenione korzystają z jego ogromnych, leczniczych możliwości. Hiperbaryczny tlen pomaga utrzymać optymalne funkcjonowanie mózgu poprzez maksymalne dotlenienie jego wszystkich obszarów.

Terapia wspomaga leczenie wielu dolegliwości z zakresu neurologii, kardiologii, laryngologii, ortopedii. Znajduje również zastosowanie w dermatologii, działa odmładzająco, odchudzająco oraz poprawia ogólną kondycję fizyczną i seksualną organizmu.